Inteligentny dom


Inteligentny sterowanie oświetleniem dom

Dzięki dzisiejszej technologii można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową bądź i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, że istnieć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo różni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ogromnym błędem!

Jak zdradza się, rozsądne, inteligentne światło jest pomyślne dla środowiska prostego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze względu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a jeszcze z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet skoro jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny ćwicz w każdej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że pewne procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy też inne dania oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek istnieje w staniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na ostatnie, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu sukcesach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo pomocnym dla psa. Stąd i warto poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w dziale domu i proste zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system zgodnie ze Ważna przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma innymi urządzeniami, które będzie bogata spokojnie dać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie istniej w końcu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta jest tyle dobra, że że działać niezależnie od tego lub mamy w naszym domu wspomniany system SmartHome bądź również nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, a przy tym są niedrogą i prosta metodą kontrolowania tego, co teraz dzieje się w bloku. Dzięki temu znacznie urządzeń podobnie będzie potrafiło stanowić pytany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zyskać wielką popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w ciągu 10 lat staną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy tworzyć się z stałymi problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie składa się z budów czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domu są zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w polskim domu chociażby w sezonie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w biurowca i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na korzyść takich podejść, jest i to, że systemy inteligentnych domów kupią na wykonanie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku oraz wpisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze domu w tak zaawansowaną metodę to duży temat, tylko toż dopiero złudzenie i wszelka dziedzinę może stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy napawać się komfortem który proponuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w system „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w całości funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w tryb ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj wynosi ona kuszącą ofertę dla osób chcących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zagranicznym), które mówi na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To więcej sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia komponują się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co za tym chodzi, ich instalacja nie jest otwarta dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą z najistotniejszych zalety, które daje instalacja w domu tego typie organizmu będzie to, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być potrafią się te znacznie charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej znane elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. A ten tenże czujnik (także po dokonaniu odpowiednich miejsc), pewno nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowa tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej trwały na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które używane są przez popularne opinii na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na okresy. Poznaniem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było prowadzić nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się działanie i zwiększanie systemu, zaś zatem spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sugeruje się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zbudowany, ma usunięcia z starych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość stanowi jedna- zdradzil zone, skok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o urządzenia własnej firmy Ampio

Chciałbym wykonać w nim mało # inteligentnydom Co prawo w części jest on teraz gotowy, dlatego nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 nowych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z własnymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej części może godzić się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele pań decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, aby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż to teraz nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tym gdy będziemy w środku – rzeczywiście będzie wyglądało spędzanie w budynkach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w bardzo wygodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i budowa ma zaledwie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne, sterowanie oświetleniem

Komentarze: 83


noavatar.png
Beniamin 2018-09-10

Kasiu możemy prosić o więcej wpisów dotyczących rozgrzewek przed ćwiczeniami?:)

noavatar.png
waclaw 2018-09-10

do idź do lekarza po takie porady, a nie na blogu pytasz. W przypadku odrzucenia od jedzenia warzyw może się okazać, że konieczna jest dodatkowa suplementacja, ponieważ w ciąży jest zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały, ale taki temat powinnaś jak najszybciej skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, a nie na forum kobiety, która w ciąży nie była.

noavatar.png
Helena 2018-09-10

Ceny podane są po kliknięciu guzika – się.

noavatar.png
Erast 2018-09-10

Już wiele razy przymierzałam się żeby spróbować diety. Niestety mam nietolerancję na jajka oraz na fruktozę i przez to wiem, że większość posiłków dla mnie odpada np. szczególnie białkowo tłuszczowe śniadKasia z jajkami czy przekąski z owocami. Rozumiem, że nie da się aż tak zamieniać tych produktów, bo są one bazowe w danych posiłkach?

noavatar.png
witold 2018-09-10

Pani można prosi o więcej informacji na temat proszku zasadowego, działKasia, gdzie go można kupić.

noavatar.png
wirginia 2018-09-11

Nie jestem zwolennikiem kawy ze względu na to, że wypłukuje magnez. Ale każdy robi jak chce. Być może w kawie jest coś co sprzyja organizmowi.

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-11

Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-11

Są takie mieszanki już gotowe w sklepach.

noavatar.png
teodozy 2018-09-11

Kasiu czy bedzie ta plyta dostepna w formie elektronicznej ( plik), nie mieszkam w a chyba nie wysyla do.

noavatar.png
Seweryn 2018-09-11

a to w i bywają produkty

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-11

Jaka mąka i pieczywo są najzdrowsze?

noavatar.png
Marysia 2018-09-11

Był czaaaaaaaaaaaad🔥🔥🔥🔥🔥🔥Wrocław dziękuję!!! 👌👌👌👌😍

noavatar.png
Olimpia 2018-09-11

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Erazma 2018-09-11

Oh <3 uwielbiam koktajle! najpyszniejsze na całym świecie! mnie inspirujesz. Moje ulubione smaki to połączenie maliny, kiwi, pomarańczy i wody mineralnej id'eau. Z dodatkiem nasion chia i płatków migdałowych. Tak, wiem nietypowe, ale tak lubię <3 podziw, jak sobie radzisz teraz! tak dalej!

noavatar.png
Just 2018-09-11

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
Honorata 2018-09-11

Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

noavatar.png
Fawila 2018-09-11

Nigdy nie słyszałam o schisandrze. Patrząc na zdjęcie myślałam że to jarzębina 😛

noavatar.png
Samuel 2018-09-11

Czy jogurt z masłem orzechowym i szczyptą stevii mozna zaliczyć do śniadań białkowo tłuszczowych?

noavatar.png
Emilia 2018-09-11

Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

noavatar.png
Klementyn 2018-09-11

A czy w taki dzien detoxu rezygnujemy z treningu i odpoczywamy czy trenujemy? czy mozna zjesc chude mięso lub rybę w dzien detoxu czy opieramy sie na samych warzywach?.

noavatar.png
Miłobor 2018-09-11

ciężko, ale myślę że z każdym treningiem będzie coraz łatwiej;)

noavatar.png
Gośka 2018-09-11

świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-16

Może być również mąka owsiana (ja używam bezglutenowej). Jak najbardziej można dać dziecku:) przepisy są również dla dzieci!

noavatar.png
Albert 2018-09-16

Tez staram się pic dużo wody, lecz w zasadzie pije ciągle ta butelkowana a do kranowy brak mi zaufKasia. Ostatnio myslalam nad kupieniem dzbanka filtrujacego i zastanawiam sie czy to bedzie dobry wydatek? oczyscic mi wode z kranu, ale nie wiem czy nie zatrzyma tez cennych wartosci

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-16

Hej mam abonament ale chciała bym go zmienić na. Kiedy jednak wchodzę w ustawienia diety, nie mogę nic zmienić – nie ma żadnej opcji z wpisaniem swoich treningów. Co robić ?

noavatar.png
Barbara 2018-09-17

Kasiu czy będąc w ciąży mogę bez przeszkód zrobić sobie taki detox ?

noavatar.png
Konstanty 2018-09-17

Za mało soli w organizmie, szczególnie sportowca, prowadzi do osłabienia. Powinniśmy uzywać sól. Nie za duzo, ale i nie za mało. I jest sól nie „zdrowsza”, a „lepsza” i jest nią sól himalajska. Czy nie mam racji?

noavatar.png
Józef 2018-09-17

Kasia a masz jakieś na piłkę nożną albo na chudnięcie

noavatar.png
Maciuś 2018-09-17

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
Benita 2018-09-17

Bardzo lubie cwiczyc różne warianty „deski” taki trening sprawia przyjemnosc .

noavatar.png
Rufin 2018-09-17

Mam .Czy jest zdrowe? Ostatnio się zastanawiam..Pozdrawiam!!

noavatar.png
Liliana 2018-09-17

Kasiu też czekają na ciebie….

noavatar.png
Flawia 2018-09-17

Super post!Kasiu kiedy wejdzie aplikacja?☺💪💪

noavatar.png
Przemysl 2018-09-17

Ostatnio badKasia naukowe dowiodly, ze syntetyczna witamina wspiera rozwoj raka. Czy nie jest lepiej starac sie odpowiednio odzywiac, by moc dostarczyc latwoprzyswajalne mineraly i witaminy z warzyw i owocow? mineraly w tanletkach bardzo czesto wystepuja w formie nieprzyswajalnych przez ludzki organizm chelatow. Tu na mysli mam przede wszystkim drogeryjne produkty. Wiec czasem chyba lepiej zjesc kostke gorzkiej czekKasiudy 1 % niz tabletke magnezu.

noavatar.png
Myślimir 2018-09-17

Kocham tego bloga!! <3♥

noavatar.png
Olimpia 2018-09-17

Czy to mleko z kartonu czy z puszki bo to ogromna roznica.

noavatar.png
Marita 2018-09-17

Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

noavatar.png
Boguchwała 2018-09-17

Nie, w ciąży nie można robić detoxu!pozdrawim

noavatar.png
Bożo 2018-09-17

Nasiona łączymy z zimnym, niegotowanym mlekiem kokosowym?

noavatar.png
Marcin 2018-09-18

Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

noavatar.png
terencjusz 2018-09-18

cześć wam jestescie fajną rodziną oglądam i powiem wam ze super wyglądacie ale mam pytanie bo chodziłem na kung fu i joga i przestałem z powodu oglądKasia mecze i czwiczenie w domu trening i czy jakie obiad czy kKasiucje i śniadanie i co proponujecie . mam facebook zapraszam

noavatar.png
Bolesław 2018-09-18

Kasiu, kupiłam parę dni temu twoją dietę (poziom 1) i od jakiegoś czasu wykorzystuję twoje przepisy – uwielbiam je! jest super i wcale nie wydaje mi się, żeby mi było ciężko na niej „wytrzymać” ;).Dzięki za zaangażowanie, inspirację i fajne produkty w sprzedaży – pozdrawiam!

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-18

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Charyzjusz 2018-09-18

Gratuluję bardzo się cieszę z otwarcia by. Kibicuję bardzo mocno, bo robicie wiele dobrego

noavatar.png
Gosław 2018-09-18

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

noavatar.png
tymek 2018-09-19

Tez sie wlasnie zastanawialam pozorom mowisz ze jest dla bardziej zaawansowanych ale wedlug mnie daje bardziej w kosc

noavatar.png
Gosia 2018-09-19

Czy dziecko również nie będzie jeść glutenu?

noavatar.png
Lilianna 2018-09-19

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Bolesława 2018-09-19

Kasiu bardzo dziekuje za ten wpis. Jak czesto mozna robic taka kuracje odkwaszajaca? serdecznie

noavatar.png
Klementyna 2018-09-19

nie „z kąd” tylko „skąd”

noavatar.png
Dziadumiła 2018-09-19

Kasiu zrobiłam według przepisu , w smaku pycha ! musiałam pięć 1 minut, włączyłam termoobieg a i tak wyszły wilgotne. Ja wybrałam opcję z gotowanym burakiem. Czy takie mają być? zdjęciu są bardziej zbite niż moje.

noavatar.png
Pelagia 2018-09-19

Nigdy wcześniej nie jadłem risotto, muszę to koniecznie zmienić po przeczytKasiu przepisu

noavatar.png
urszula 2018-09-19

Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

noavatar.png
Erazm 2018-09-19

Żałuję ,że mnie tam nie było świetnie to wszystko wygląda zdjęcia niesamowite, aż bije z nich dobra energia .Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Slawomir 2018-09-19

Oj taaak, przysiady dzialaja cuda ;D u mnie roznica byla kolosalna, dwa lata temu a teraz 😉

noavatar.png
Sergiusz 2018-09-19

Ale pytanie jest co zjeść? interesuje mnie ten temat. Moje treningi często kończą się ok 1 . Natomiast o 1 już chodzę spać.

noavatar.png
Marlena 2018-09-20

WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

noavatar.png
Mironiega 2018-09-20

Ja równiez dostałam propozycję reklamowKasia badań kodu metabolicznego na swoim blogu;-PP

noavatar.png
Derwan 2018-09-20

A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

noavatar.png
Hania 2018-09-20

Będzie, będzie… już wkrótce

noavatar.png
Herkules 2018-09-20

jak oczyscic organizm z toksyn. czy ma to wpływ na trądzik ?

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-20

Nareszcie!!! bardzo się cieszę!

noavatar.png
Jerzy 2018-09-20

Jeeee pochwalę się! pierwszy raz ćwiczyłyśmy razem! prawda wirtualnie ale było bardzo fajnie! niosły mnie, że hej…

noavatar.png
Ostrogniew 2018-09-20

Witam, mam uczulenie na kokos czym zastąpić olej kokosowy i cukier kokosowy?

noavatar.png
Ewald 2018-09-20

kolezanka przyniosla do pracy… pycha super zaje…biaszcze brownie….

noavatar.png
Morzysław 2018-09-20

Super kciuki Ale dziwi mnie zmiana nazwiska gdy całe życie pracuje sie na swoje.pozdr:)

noavatar.png
Januaria 2018-09-20

Aneczko przepyszny przepis.?.Pozdrowienia dla całej.?

noavatar.png
zuzia 2018-09-21

W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

noavatar.png
Lesława 2018-09-21

Kasia kiedy kolejne zapisy na obóz letni by mogę się doczekać.???

noavatar.png
tezeusz 2018-09-21

ja zawsze ‚marynuje’ kurczaka w melku – wkładam go na kilka godzin, zakrywam i do lodowki. wydaje mi si, ze mies jest bielsze, a na pewno bardziej soczyste, sprwdza się przy smazeniu, może w pieczeniu też

noavatar.png
Konstancja 2018-09-21

Super!Gratulacje!

noavatar.png
Giedymin 2018-09-21

A po wigilii pójdziemy na sanki…

noavatar.png
Blizbor 2018-09-21

zadanie wykonane ! a ćwiczenia naprawdę przyjemne, dodatkowo przy niektórych można wykorzystać jeszcze obciążenia powinny się znaleźć w treningu każdej biegaczki dzięki 😉

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-21

Witam />czy są jakieś przeciwwskazKasia dotyczące spożywKasia puddingu chia przez kobiety w ciąży i matki karmiące?PozdrawiamJustyna

noavatar.png
Alojzy 2018-09-21

Dzięki za ten post. Mój z autyzm i epi przyjmujący ma powyższony poziom kinazy. Nie wiadomo dlaczego? przynajmniej wiem jak go obniżyć :))))))

noavatar.png
tymek 2018-09-21

IJustyna i komu jeszcze nie wyszła polewa….przyczyną jest zły garnek, musi być z grubym dnem bo zamiast topić się będzie się scinac nawet jeśli dolejecie dużo oleju. Pozdrawiam

noavatar.png
Gosław 2018-09-22

Płyta rewelacja ! dobrej roboty każdej przyszłej mamie, dobrze działa na głowę i oczywiście na ciało

noavatar.png
Magda 2018-09-22

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Lubgost 2018-09-22

muszę ją mieć

noavatar.png
Radmir 2018-09-22

Kocham tego bloga!! <3♥

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-22

no tak, człowiek jest jedynym gatunkiem, który kradnie mleko innym gatunkom…

noavatar.png
Kryspina 2018-09-22

Dołączam się do powyższej prośby:) zawsze zostaje pod pępkiem ten wałeczek i jak ciut przytyje to właśnie widzę to od razu w tym miejscu…nie cierpię go i chcę się go pozbyć! go nawet przy względnie płaskim brzuchu…Ann, pomocy:)!

noavatar.png
Borzuj 2018-09-22

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre